Často kladené dotazy

Otázky a odpovědi:

Zákazníci se často ptají na tyto otázky. Pokud stále nenacházíte odpovědi, neváhejte se na nás obrátit pomocí chatu. 

 

Jak dlouho trvá odeslat zboží, které je skladem? 📦

Balíčky posíláme každý všední den. Jelikož jsme pořád malý start-up, naše kolegyně každé ráno balí objednávky z předchozího dne a toho rána. Proto prosím nepanikařte, pokud objednáte po obědě a my vám hned nepošleme odkaz na sledování zásilky.

 

Jak čistit moji desku? 🫧

Je to jednoduché, použijte IPA neboli >95% izopropylalkohol a vyčistěte čistým mikrovláknitým hadříkem. Vše potřebné naleznete v manuálu. Naše kolegyně Bára také natočila super video návod.


Jaké filamenty mohu použít? 🧵

Všechny filamenty s výjimkou polypropylenu. Již pilně pracujeme na nové desce, která bude vhodná pro polypropylen, nylon a další těžko tisknutelné materiály.


Jaký je rozdíl mezi OSEQ SHEET a OSEQ SAFE SHEET? ↔️

Rozdílem je bezpečnostní 'safe' prvek, který reaguje na zvyšující se teplotu a zčervená, jinak jsou oba typy prakticky identické.


Jak sundám výtisk při takhle dobré přilnavosti? 🎇

To je jednoduché, pouze počkejte až deska zchladne, a pak ji prohněte. Výtisk se oddělí. Video návod od kolegyně Báry zde.

 

Velikost desky, bude ta deska sedět na moji tiskárnu? 📏

V popisku každé desky naleznete také konkrétní typy, na které daná deska sedí. Zároveň také výkres u každé desky, takže si můžete rozměry snadno porovnat s vaší tiskárnou. Pokud si stále nejste jistí, neváhejte se nás zeptat.