Jsme OSEQ

Team OSEQ

[15/06/2023]

Ahoj! 👋 Jsme tým OSEQ a rádi bychom se představili. Naše společnost vznikla zhruba před rokem. Původní one-man show Tomáše Dymeše se rozrostla v mladý dynamický tým deseti lidí.

Tomáš s jeho letitými zkušenostmi v oblasti 3D tisku je mozkem a často i rukama vývoje. Je vizionář a do budoucna má velké plány, ale o tom jindy.

Svět 3D tisku je jeden z nejrychleji se rozvíjejících oborů a dřímá v něm velký potenciál. Jelikož si to dobře uvědomujeme, jsme vždy o krok napřed.

OSEQ place

Naše současné produkty – 3D tiskové desky OSEQ SAFE SHEET přináší chytrý prvek bezpečnosti. Indikační proužek se při nahřátí desky do tisknutelné teploty zbarví do červena 🔴. Proto jsou desky vhodné i do prostředí, kde se pohybují děti – jako jsou školy a zájmové kroužky.

Prvek SAFE se vyplatí také v tiskový farmách, kde operátoři snadno a rychle rozpoznají připravenost desek k tisku. Už žádné složité čtení displeje. To zvyšuje komfort a urychluje obsluhu při užívání v masové produkci.

OSEQ SAFE SHEET

Nespornou výhodou našich desek je především jejich přilnavost. Speciální povrchová úprava PEI – polyetherimidovým polymerem spolu s našim know-how zaručuje dokonalé přilnutí prvních vrstev výtisku, které je stěžejní pro úspěšnost celého tisku. To zcela eliminuje nepříjemné zážitky, kdy necháte tiskárnu pár hodin bez dozoru a místo abyste se vrátili k hotovému výtisku, najdete jen klubko smotaného filamentu – tzv. špagety. 

Flexibilita je další předností v pořadí. Naše desky jsou plně flexibilní a pro snadné oddělení výtisku stačí po vychladnutí desku jednoduše prohnout a výrobek se odloupne.

OSEQ love

Naše desky se také odlišují specifickým způsobem výroby, který je jiný od ostatních výrobců jako např. Prusa. Tato rozdílnost spočívá ve speciální úpravě vstupních surovin a také pokrokovým nanášením povrchové úpravy PEI, což zaručuje bezproblémový tisk.

Jak tuhle skvělou desku ale propojím se svojí tiskárnou, říkáte si? Jednoduše! Základním materiálem desky je ocelový plech, stačí proto použít magnetickou podložku. . A zda máme desku i pro Vaši tiskárnu zjistíte zde.

Jsme OSEQ a naším cílem je vyrábět nejlepší 3D tiskové desky na světě 🌍.

s láskou tým OSEQ ❤️