Jsme OSEQ

Tým OSEQ

[15/06/2023]

Ahoj! 👋 Jsme tým OSEQ a rádi bychom se představili. Naše společnost vznikla přibližně před rokem. Původní one-man show Tomáše Dymeše se rozrostla do širšího měřítka a stala se mladým dynamickým týmem deseti lidí.

Tomáš je se svými dlouholetými zkušenostmi v oblasti 3D tisku mozkem a často i rukama vývoje. Je to vizionář s velkými plány do budoucna, ale o tom až někdy příště.

Svět 3D tisku je jedním z nejrychleji se rozvíjejících oborů a dřímá v něm obrovský potenciál. Jelikož si to velmi dobře uvědomujeme, jsme vždy o krok napřed.

Místo OSEQ

Naše současné produkty - 3D tiskové desky OSEQ SAFE SHEET přináší chytrý bezpečnostní prvek. Indikační proužek se při nahřátí desky do tisknutelné teploty zbarví do červena 🔴. Proto jsou desky vhodné i v prostředí, kde se pohybují děti - jako jsou školy a zájmové kroužky.

Prvek SAFE se vyplatí také v 3D tiskových farmách, kde operátoři snadno a rychle rozpoznají připravenost desek k tisku. Už žádné složité čtení displeje. To zvyšuje komfort a urychluje obsluhu při užívání v masové produkci.

OSEQ SAFE SHEET

Nespornou výhodou našich desek je zejména jejich přilnavost. Speciální povrchová úprava PEI - polyetherimidovým polymerem spolu s naším know-how zaručuje dokonalé přilnutí prvních vrstev výtisku, což je stěžejní pro úspěch celého tisku. To zcela eliminuje nepříjemné zážitky, kdy necháte tiskárnu pár hodin bez dozoru a místo návratu k hotovému výtisku, najdete jen klubko smotaného filamentu - tzv. špagety.

Další výhodou je flexibilita. Naše desky jsou plně flexibilní a pro snadné oddělení výtisku stačí desku po vychladnutí jednoduše prohnout a výrobek se odloupne.

OSEQ love

Naše desky se také odlišují specifickým způsobem výroby, který se liší od ostatních výrobců jako je například Prusa. Tato odlišnost spočívá ve speciální úpravě vstupních surovin a také v pokrokovém nanášením povrchové úpravy PEI, což zaručuje bezproblémový tisk.

Jak tuhle skvělou desku ale propojím se svojí tiskárnou, říkáte si? Jednoduše! Základním materiálem desky je ocelový plech, stačí proto použít magnetickou podložku. A zda nabízíme desku i pro Vaši tiskárnu zjistíte zde.

Jsme OSEQ a naším cílem je vyrábět nejlepší 3D tiskové desky na světě 🌍.

S láskou, tým OSEQ ❤️